Flotátor, MaBara, s.r.o.

Popis produktu:

Společnost MABARA nabízí tlakově vzdušné flotační jednotky BM-Flot (flotátor), které nalézají své využití v mnoha odvětvích průmyslu. Flotátor je zařízení, které se používají především k čištění koncentrovaných průmyslových vod.

Doplňující informace:

Flotátor BM-Flot odstraňuje velké množství nerozpuštěných látek z odpadní vody. Flotátor je schopen zachytit až 90 % nerozpuštěných látek, je tedy vysoce spolehlivou metodou k čištění průmyslově znečištěných vod. Flotace je účinnou metodou pro separaci malých částic.

Flotátor BM-Flot dodáváme jako kompletní technologický celek, který u zákazníka uvedeme do provozu a zaručíme tak parametry na odtoku. Flotátor je jedním z nejúčinnějších zařízení pro separaci volně rozpuštěných látek. Přidáním srážedla a flokulantu se v reakčních nádržích flotátoru vytvoří vločky, které jsou pomocí mikro bublin vynášeny na hladinu kde se posbírají. Čistá voda odtéká přes flotátor na další dočištění, případně do odtokové kanalizační sítě. Flotátor se dá použít v papírnictví, hornictví, mlékárnách, maso pracující průmysl, zpracovaní oliv, lakovny, čistírny odpadních vod, úpravny vod, chemický průmysl a lihovarnictví.


internet: www.mabara.cz

Poslat zprávuPoslat zprávu
Poslat zprávu:
MaBara, s.r.o.

Adresa společnosti:

MaBara, s.r.o.
Javorová 3726/1
Hodonín
695 01

internet:

www.mabara.cz

Kontaktní osoby:

Martin Procházka
majitel společnosti
Tel.: +420 774 052 410


jazyková vybavenost:
čeština
Kontaktní formulář >>

Fotografie

Flotátor Flotátor Flotátor Flotátor Flotátor

Parametry

Název produktu: Flotátor
Značka produktu: BM flot
Místo původu: Česká republika Platební podmínky: hotově, fakturou
Velikost produkce: dle dohody Minimální velikost dodávky: 1 kus
Cena za kus: dle aktuálního ceníku
Copyright © 2001-2018 Czech Trade International s.r.o. All rights reserved.